Leveringen - 562728-2023
Griekenland-Korydallos: Brandstoffen
2023/S 180-562728
Aankondiging van een wijziging
Wijziging van een opdracht/concessieovereenkomst gedurende de looptijd ervan
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ, ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ, ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΥΣΙΜΩΝ, ΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΕΤΗ 2022 & 2023
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie
09100000 Brandstoffen
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:
ΟΜΑΔΑ Ε':ΛΙΠΑΝΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΑ ΕΤΗ 2022 & 2023
Perceel nr.: 5
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)
09211000 Smeerolie en smeermiddelen
09211100 Motorolie
09211600 Olie voor gebruik in hydraulische installaties en voor andere doeleinden
09211820 Minerale oliën
24951311 Antivriesmiddelen
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding op het moment waarop de overeenkomst wordt gesloten:
ΛΙΠΑΝΤΙΚΑ (ΑΝΤΙΨΥΚΤΙΚΟ 100%, ΛΑΔΙ ΜΗΧΑΝΗΣ 10/40, ΟΡΥΚΤΕΛΑΙΟ ΥΔΡΑΥΛΙΚΟ Τ/68, ΟΡΥΚΤΕΛΑΙΟ 20/50, ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΟ ΤΥΠΟΥ ADBLUE, ΥΔΡΑΥΛΙΚΟ ΕΛΑΙΟ ATF ΓΙΑ ΥΔΡΑΥΛΙΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΧΡΗΣΗΣ).
ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΑΙ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΣΤΗΝ ΥΠ' ΑΡΙΘΜ.:22/2021 ΜΕΛΕΤΗ ΤΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ