Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Reņķa dārza uzturēšana 2024. un 2025.gadā, Ventspilī
Atsauces numurs: VKP 2023/063U
II.1.2)Galvenās CPV kods90600000 Tīrīšanas un sanitārie pakalpojumi lauku apvidos vai pilsētu teritorijās un saistītie pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Reņķa dārza uzturēšanas pakalpojumi 2024. un 2025.gadā
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtība
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)90600000 Tīrīšanas un sanitārie pakalpojumi lauku apvidos vai pilsētu teritorijās un saistītie pakalpojumi
II.2.4)Iepirkuma apraksts: