Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Доставка на медицински изделия - консумативи за нуждите на МБАЛ-Свиленград ЕООД по обособени позиции”
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Медицинските изделия - консумативи, предмет на настоящата поръчка са обособени в две позиции:
Обособена позиция №1 „Общоболнични консумативи“, която включва 246 номенклатурни единици.
Обособена позиция № 2 „Други“, която включва 51 номенклатурни единици.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Обособена позиция № 2 „Други“
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Обособена позиция № 2 „Други“, която включва 51 номенклатурни единици