II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dodávky injekčního materiálu pro Nemocnici Nymburk s.r.o.
Referenznummer der Bekanntmachung: VZ25
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem plnění jsou průběžné dodávky zdravotnického materiálu, a to konkrétně injekčního materiálu pro Nemocnici Nymburk s.r.o. v rozsahu a souladu se zadávací dokumentací a jejími přílohami, a to po dobu 24 měsíců od účinnosti smlouvy.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 8 704 371.09 CZK
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
část 1: Injekční jehly jednorázové, sterilní pro standartní použití
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141320 Nadeln für medizinische Zwecke
33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
specifikace a množství jsou uvedeny v Příloze č. 1 zadávací dokumentace
část 2: Periferní žilní kanyly bezpečnostní jednorázové
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141220 Kanülen
část 3: Periferní žilní kanyly jednorázové
Los-Nr.: 3
část 4: Lancety bezpečnostní jednorázové
Los-Nr.: 4
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141900 Blutlanzetten
část 5: Stříkačky injekční trojdílné pro standartní jednorázové použití
Los-Nr.: 5
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141310 Spritzen
část 6: Stříkačky injekční dvoudílné pro standartní jednorázové použití
Los-Nr.: 6
část 7: Stříkačky injekční trojdílné pro inzulin U100 s integrovanou (pevně spojenou) injekční jehlou
Los-Nr.: 7
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
33141310 Spritzen
33141320 Nadeln für medizinische Zwecke
část 8: Stříkačky lavážní sterilní
Los-Nr.: 8
část 9: Stříkačka injekční tuberkulínová trojdílná s integrovanou (pevně spojenou) injekční jehlou
Los-Nr.: 9
část 10: Stříkačky injekční trojdílné pro použití do lineárních dávkovačů
Los-Nr.: 10