Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa wideogastroskopów ultrasonograficznych EUS wraz z aparatem USG dla UCK WUM, DZPUCK.262.166.2023
Referenznummer der Bekanntmachung: DZPUCK.262.166.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33112200 Ultraschallanlage
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wideogastroskopów ultrasonograficznych EUS wraz z aparatem USG dla UCK WUM.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz parametrów technicznych.
- w ramach programu i projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.
Projekt pn. „Wsparcie odporności systemu ochrony zdrowia poprzez wzmocnienie infrastruktury UCK WUM wykorzystywanej do opieki nad pacjentami onkologicznymi” nr POIS.11.03.00-00-0083/22 w ramach działania 11.3 Wspieranie naprawy i odporności systemu ochrony zdrowia, oś priorytetowa XI REACT-EU Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014 – 2020