Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
DOSTAWA WYROBÓW MEDYCZNYCH JEDNORAZOWEGO UŻYTKU DLA SP ZOZ W ŁĘCZNEJ
Referenznummer der Bekanntmachung: SP ZOZ- DZ / 19 / 2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku do szpitala w Łęcznej. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany
i wyszczególniony w załączniku nr 2 do SWZ. Przedmiot zamówienia jest podzielony na 51 zestawów; kod CPV: 33141000-0 Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne.