Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa trzech sztuk ultrasonografów - Z/52/PN/23
Referenznummer der Bekanntmachung: Z/52/PN/23
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33112200 Ultraschallanlage
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa trzech sztuk ultrasonografów zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ, Zestawieniem Wymaganych Funkcji i Parametrów Technicznych stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ oraz zgodnie z Załącznikiem nr 4 do SWZ
Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego przewiduje możliwość zastosowania procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy p.z.p. Zamawiający przy zastosowaniu wymienionej procedury najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw do wykluczenia oraz spełniania warunków udziału
w postępowaniu.