Auftragsbekanntmachung – Sektoren
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Provádění zimní údržby místních komunikací, v případě části 3 zakázky (na úseku č. 3) pak i provádění běžných úklidů a strojního čištění vybraných komunikací na území MO Plzeň 1 (2023-2025)
Referenznummer der Bekanntmachung: SZ UMO1/26162/23
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90620000 Schneeräumung
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 15 000 000.00 CZK
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Provádění zimní údržby místních komunikací na území MO Plzeň 1 (2023-2025) část č. 1 = úsek č. 1 – Košutka
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)45233141 Straßeninstandhaltungsarbeiten
90620000 Schneeräumung
Provádění zimní údržby místních komunikací na území MO Plzeň 1 (2023-2025)část č. 2 = úsek č. 2 – Bolevec, Bílá Hora
Los-Nr.: 2
Provádění zimní údržby místních komunikací, běžných úklidů a strojního čištění vybraných komunikací na území MO Plzeň 1 (2023-2025) část č. 3 = úsek č. 3 – Lochotín, Zavadilka
Los-Nr.: 3
90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
45420000 Bautischlerei-Einbauarbeiten
Provádění zimní údržby místních komunikací na území MO Plzeň 1 (2023-2025) část č. 4 = úsek č. 4 – Vinice, Roudná
Los-Nr.: 4