Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zavedení cirkulárního řešení do společnosti Skanska Asfalt s.r.o. – obalovna Pardubice-Semtín
II.1.2)CPV-Code Hauptteil42000000 Industrielle Maschinen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem plnění je dodávka zařízení pro dávkování a ohřev recyklovaného materiálu přes paralelní sušící buben, které je podrobně specifikováno ve Specifikaci předmětu plnění, která je součástí zadávací dokumentace.