Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Chorkówka
Referenznummer der Bekanntmachung: WIŚ.271.1.13.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
W ramach zadania, Wykonawca zobowiązuje się do odbioru i transportu odpadów komunalnych niesegregowanych (zmieszanych), bioodpadów i segregowanych odpadów komunalnych o kodach 15 01 01, 15 01 06, 15 01 07 od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Chorkówka, do instalacji do przetwarzania odpadów komunalnych – Regionalnego Centrum Odzysku Odpadów w Krośnie oraz odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych segregowanych z wyłączeniem odpadów o kodach: 15 01 01, 15 01 06, 15 01 07, 20 02 01, od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Chorkówka, tj. odzysku lub unieszkodliwieniu, w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, o którym mowa w ustawie z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz.U. z 2023 r. poz. 1469).
Zagospodarowanie odpadów tj. odzysk lub unieszkodliwienie powinno być zgodne
z obowiązującymi przepisami, w szczególności z ustawą z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (Dz. U. z 2022 r., poz. 699 z późn. zm.), ustawą o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz.U. z 2023 r. poz. 1469) oraz Wojewódzkim Planem Gospodarki Odpadami dla Województwa Podkarpackiego
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: