Notice for changes or additional information
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Tulkkauspalveluiden hankinta
Reference number: VD/1021/02.08.00.00/2021
II.1.2)Main CPV code79540000 Interpretation services