Brīvprātīgas ex-ante pārskatāmības paziņojums
Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde/līgumslēdzējs
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Dalība starptautiskā gastronomijas ceļvedī Michelin Guide
Atsauces numurs: LIAA 2023/59 ERAF
II.1.2)Galvenās CPV kods79300000 Tirgus un ekonomikas pētniecība; sabiedriskās domas izpēte un statistika
II.1.4)Īss apraksts:
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)79300000 Tirgus un ekonomikas pētniecība; sabiedriskās domas izpēte un statistika
II.2.4)Iepirkuma apraksts: