Lietuva-Kaunas: Su radioaktyviosiomis, toksinėmis, medicininėmis ir pavojingomis atliekomis susijusios paslaugos
2023/S 180-562997
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Pavojingųjų atliekų surinkimo ir sutvarkymo paslaugos
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas90520000 Su radioaktyviosiomis, toksinėmis, medicininėmis ir pavojingomis atliekomis susijusios paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Pavojingųjų atliekų surinkimo iš perkančiosios organizacijos objektų (16 vnt.) ir sutvarkymo paslaugos.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 190 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)90512000 Atliekų vežimo paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas: