4.5.1. Przedmiot zamówienia obejmuje:
4.5.1.1. przedłużenie i rozbudowę obecnie posiadanej przez Zamawiającego licencji dla 4500 urządzeń oprogramowania ESET PROTECT Entry ON-PREM do wersji ESET PROTECT Advanced i rozszerzenie o dodatkowe 200 urządzeń oprogramowania antywirusowego ESET PROTECT Advanced albo dostawa licencji
dla 4700 urządzeń innego równoważnego oprogramowania antywirusowego na okres 36 miesięcy;
4.5.1.2. przeprowadzenie szkoleń;
4.5.1.3. wsparcie producenta.
4.5.2. Zamawiający posiada licencję dla 4500 urządzeń oprogramowania ESET PROTECT Entry ON-PREM ważną do dnia 30.06.2023 r. Przyjęto rozbudowę i rozszerzenie posiadanego oprogramowania antywirusowego firmy ESET do wersji PROTECT Advanced na okres 36 miesięcy. Jest to pakiet zawierający moduły: Centralne
zarządzanie, Antywirus, Firewall, Ochrona urządzeń mobilnych, Ochrona serwerów plików, Szyfrowanie dysków, Sandbox na warunkach określonych w załączniku nr 2 do swz „Opis przedmiotu zamówienia” oraz
na warunkach określonych w załączniku nr 6 do swz „Wzór umowy” albo oprogramowania antywirusowego równoważnego na warunkach określonych w załączniku nr 2 do swz „Opis przedmiotu zamówienia” oraz na warunkach określonych w załączniku nr 6 do swz „Wzór umowy”.