II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Torzym w roku 2024
Referenznummer der Bekanntmachung: SAZ.270.1.3.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2023 r., poz. 1356) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przyrody, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, zagospodarowania turystycznego, prace z zakresu gospodarki łowieckiej i gospodarki łąkowo-rolnej na terenie OHZ (obw. 105 i 106) oraz prace z zakresu nasiennictwa i gospodarki szkółkarskiej do wykonania na terenie Nadleśnictwa Torzym, w roku 2024. Planowana data rozpoczęcia i zakończenia realizacji umowy: 02.01.2024 r. - 31.12.2024 r.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 31 002 600.61 PLN
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Pakiet 1/2024 – Zagospodarowanie lasu - Leśnictwa: Przęślice, Grabów i Korytno + p.poż.
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
77211300 Rodung
77211500 Baumpflege
77211600 Aussaat von Baumsamen
77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft
77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen
77231600 Aufforstung
75251120 Waldbrandbekämpfung
45340000 Installation von Zäunen, Geländern und Sicherheitseinrichtungen
45342000 Errichtung von Zäunen
77100000 Dienstleistungen im Bereich Landwirtschaft
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przyrody, ochrony przeciwpożarowej, zagospodarowania turystycznego oraz prace z zakresu gospodarki łowieckiej i gospodarki łąkowo-rolnej na terenie OHZ (obw. 105), do wykonania na terenie Nadleśnictwa Torzym, w roku 2024. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia.
Pakiet 2/2024 Zagospodarowanie lasu - Leśnictwa: Drzewce, Dębrznica i Torzym
Los-Nr.: 2
Pakiet 3/2024 Zagospodarowanie lasu - Leśnictwa: Środkowo, Gądków i Mierczany
Los-Nr.: 3
Pakiet 4/2024 Zagospodarowanie lasu - Leśnictwa: Bobrówka, Pniów i Tarnawa
Los-Nr.: 4
Pakiet 5/2024 Pozyskanie drewna – leśnictwa: Przęślice, Grabów i Korytno
Los-Nr.: 5
77210000 Holzgewinnung
77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung
77211100 Holzfällung
77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald
77211400 Fällen von Bäumen
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna oraz ochrony przeciwpożarowej do wykonania na terenie Nadleśnictwa Torzym, w roku 2024. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia.
Pakiet 6/2024 Pozyskanie drewna – leśnictwa: Drzewce, Dębrznica i Torzym
Los-Nr.: 6
Pakiet 7/2024 Pozyskanie drewna – leśnictwa: Środkowo, Gądków i Mierczany
Los-Nr.: 7
Pakiet 8/2024 Pozyskanie drewna – leśnictwa: Bobrówka, Pniów i Tarnawa
Los-Nr.: 8
Pakiet 9/2024 Usługi leśne w Szkółce leśnej Bobrówka –Kompleksowa obsługa szkółki leśnej oraz prace z zakresu nasiennictwa na terenie całego nadleśnictwa
Los-Nr.: 9
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)75251120 Waldbrandbekämpfung
77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu nasiennictwa i gospodarki szkółkarskiej oraz ochrony przeciwpożarowe do wykonania na terenie na Nadleśnictwa Torzym w roku 2024 -teren Szkółki Leśnej Bobrówka oraz obiekty nasienne na terenie Nadleśnictwa Torzym. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia.