Lieferungen - 563107-2023
Tschechien-Prag: Mahlmaschinen
2023/S 180-563107
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
BEDNĚNÍ - ARTCO s.r.o. - Pořízení technologie pro materiálové využití odpadů – dodávka techniky
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
43414000 Mahlmaschinen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem veřejné zakázky je dodávka mobilního drtiče s magnetickým separátorem a nakladače. Podrobná specifikace předmětu plnění je obsažena v přílohách č. 4 – technická specifikace.
Předmětem zakázky je rovněž:
• doprava do místa plnění vč. uvedení zařízení do provozu,
• předání kompletního manuálu v českém jazyce,
• zaškolení obslužného personálu.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Mobilní drtič s magnetickým separátorem
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Předmětem části 1 veřejné zakázky je dodávka mobilního drtiče s magnetickým separátorem. Podrobná specifikace předmětu plnění je obsažena v příloze č. 4 – technická specifikace.
Nakladač
Los-Nr.: 2
34144710 Lademaschinen auf Reifen
Předmětem části 2 veřejné zakázky je dodávka nakladače. Podrobná specifikace předmětu plnění je obsažena v příloze č. 4 – technická specifikace.