Lieferungen - 563131-2023
Slowenien-Slovenj Gradec: Medizinische Verbrauchsartikel
2023/S 180-563131
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
LABORATORIJSKI POTROŠNI MATERIAL IN REAGENTI
Referenznummer der Bekanntmachung: JN-30227
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Naročnik bo z najugodnejšim ponudnikom sklenil pogodbo za obdobje 2 (dveh) let.
Ponudnik mora ponuditi vse artikle v okviru razpisanega sklopa kot celoto, ponudbe po posameznih artiklih ne bodo upoštevane oziroma bodo izločene, razen za sklope ki so odprti.
Naročnik si pridržuje opcijo podaljšanja pogodb z izbranimi naročniki za naslednji dve (2) leti v primeru, da zaradi objektivnih okoliščin pred iztekom veljavnosti pogodb po tem javnem naročilu še ne bodo začele veljati pogodbe po novem javnem naročilu. Predvideno podaljšanje ne spreminja splošno naravo pogodbe o izvedbi javnega naročila.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 841 503.30 EUR
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
ARL4301 EPRUVETE ZA KAPILARNI
ODVZEM KRVI, po prilogi 1A
ARL4302 EPRUVETE IN PRIBOR ZA VAKUMSKI ODVZEM KRVI, po prilogi 1A
ARL4303 NASTAVEK ZA VAKUMSKE EPRUVETE ZA KRVNI RAZMAZ
ARL4304 KONTROLE RAZNO
ARL4305 PRESEJALNI TESTI
ARL4306 REAGENTI VEZANI NA ANALIZATOR PFA 200, SIEMENS; po prilogi 103
ARL4307 ANALIZATOR ZA SEDIMENTACIJO SEDIKO m10, LT BURNIK; po prilogi 103
ARL4308 KRIOEPRUVTE
ARL4309 BIOKEMIČNE PREISKAVE VEZANE NA ANALIZATOR ATELLICA NEPH 630, SIEMENS; po prilogi 103
ARL4310 REAGENTI VEZANI NA ANALIZATOR BCS XP, SIEMENS; po prilogi 103
ARL4311 REAGENTI VEZANI NA ANALIZATOR GONOTEC 3000
ARL4312 KOMPLET ZA IONTOFOREZO; po prilogi 103
ARL4314 REAGENTI ZA INŠTRUMENT IMMUNOCAP 100e
ARL4315 MINICAP
ARL4316 REAGENTI ZA KALPROTEKTIN - analizator Buhlmann; po prilogi 103
ARL4317 POTROŠNI MATERIAL ZA ANALIZATOR FANhp, Pharmagena; po prilogi 103
ARL4318 REAGENTI ZA DOLOČANJE ZDRAVILA RIVAROXABAN
ARL4319 REAGENTI ZA DOLOČANJE ZDRAVILA APIXABAN
ARL4320 POTROŠNI MATERIAL ZA ANALIZATOR POCT I-STAT; po prilogi 103
ARL4321 POTROŠNI MATERIAL ZA CENTAUR XP SIEMENS
ARL4322 POTROŠNI MATERIAL ZA RAL STAINER
ARL4323 POTROŠNI MATERIAL ZA HEMAPREP
ARL4324 POTROŠNI MATERIAL ZA CELLA VISION DM1200
ARL4325 HITRI LABORATORIJSKI TESTI
ARL432501 TEST ZA IMUNOLOŠKO DOLOČANJE KRVI V BLATU, V OBLIKI TESTNE PLOŠČICE
ARL432502 PRESEJALNI TEST ZA DOLOČANJE KRVI V BLATU NA OSNOVI KEMIJSKE REAKCIJE (GVAJAK SMOLA)
ARL432503 URICULT TRIO TEST- PRESEJALNI TEST ZA BAKTERIJE V URINU
ARL432504 KOMPLET REAGENTOV ZA KVANTITATIVNO MERJENJE KONCENTRACIJE C-REAKTIVNEGA PROTEINA (CRP) V POLNI KRVI, SERUMU ALI PLAZMI S FOTOMETROM QUIKREAD go CRP
ARL432505 TESTNI TRAKOVI KOT NA PRIMER ALBUSTIX -Testni trak, ki pokaže prisotnost albuminov - proteinov v urinu, mora imeti primerjalno skalo in vrednosti albuminov - proteinov po barvni skali.
ARL432506 TESTNI TRAK ZA DOLOČANJE GLUKOZE IN KETONOV V URINU
ARL4326 OSTALI POTROŠNI MATERIAL
ARL432601 EPRUVETA POLISTIRENSKA,12X75mm
ARL432602 ZAMAŠEK ZA POLISTIRENSKO EPRUVETO 12X75mm
ARL432603 EPRUVETA EPENDORF 1,5ML
ARL432604 EPRUVETA EPPENDORF 0.5 ML
ARL432605 TESTNI LISTIČI ASCENSIA CONTOUR NEXT A50 Diagnostični trakovi za aparat za določanje glukoze v krvi.
ARL432606 PALČKE ZA JOD A100 12,5 cm
ARL432607 VREČKE ZA VZORCE 155X270mm Vrečke za pošiljanje biološkega materiala z žepom za dokumentacijo (dvodelna) in oznako BIO HAZARD; z zapiranjem na zadrgo oz.s patentom, zip vrečke
ARL432608 ESMARH TRAK ZA VEČKRATNO UPOR.
ARL432609 EPRUVETE Z GELOM IN TROMBINOM ZA HITRO STRJEVANJE, 13X100mm, 5ml
ARL4327 REAGENTI in PROTITELESA ZA PATOLOGIJO vezani na aparat Leica Biosystems