Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Tolkdienstverlening ten behoeve van VluchtelingenWerk Nederland, Nidos en de Raad voor de Kinderbescherming
Referenznummer der Bekanntmachung: 3439127
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79540000 Dolmetscherdienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
De opdracht bestaat uit de levering van tolkdienstverlening, zodanig dat elke bestelling binnen de kaders van de overeenkomst wordt geleverd en uitgevoerd. De opdracht is verdeeld in 3 percelen: Perceel 1 Tolkdienstverlening ten behoeve van VluchtelingenWerk Nederland; Perceel 2 Tolkdienstverlening ten behoeve van Nidos; Perceel 3 Tolkdienstverlening ten behoeve van de Raad voor de Kinderbescherming
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Tolkdienstverlening ten behoeve van VluchtelingenWerk Nederland
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)79540000 Dolmetscherdienste
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
VluchtelingenWerk Nederland heeft behoefte aan Tolkdienstverlening conform hetgeen is beschreven in de aanbestedingsdocumenten. De maximale afname is vastgesteld op 132.000 Tolkuren voor de volledige looptijd, inclusief verlengingen van de Overeenkomst.
Tolkdienstverlening ten behoeve van Nidos
Los-Nr.: 2
Nidos heeft behoefte aan Tolkdienstverlening conform hetgeen is beschreven in de aanbestedingsdocumenten. De maximale afname is vastgesteld op 90.000 Tolkuren voor de volledige looptijd, inclusief verlengingen van de Overeenkomst.
Tolkdienstverlening ten behoeve van de Raad voor de Kinderbescherming
Los-Nr.: 3
De Raad voor de Kinderbescherming heeft behoefte aan Tolkdienstverlening conform hetgeen is beschreven in de aanbestedingsdocumenten. De maximale afname is vastgesteld op 37.800 Tolkuren voor de volledige looptijd, inclusief verlengingen van de Overeenkomst.