Mums džiugu pranešti, kad 2024-01-29 (data orientacinė, dar bus patvirtinta) pradės veikti nauja TED portalo versija. Norite sužinoti, kokių naujų funkcijų, patobulinimų ir kt. parengėme naudotojams? Kviečiame susipažinti su mūsų straipsniu ir sužinoti daugiau apie naujus svarbiausius pasikeitimus ir funkcijas.
Dėl klaidų programoje „eForms“ skelbimai rodomi netinkamai. Stengiamės pašalinti šią problemą. Daugiau informacijos ir rekomendacijų rasite mūsų specialiame puslapyje.
Jau galima registruotis į 2023 m. gruodžio 14 d. vyksiantį pakartotiniams TED duomenų naudotojams skirtą 4-ąjį seminarą
Prekės - 563147-2019
Lenkija-Katowice: Konstrukcijų dalys
2019/S 229-563147
Klaidų ištaisymas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa łączników do wzmocnienia obudowy chodnikowej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych – nr grupy 288-13
Nuorodos numeris: 701903452/01
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
44212380 Konstrukcijų dalys
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa łączników do wzmocnienia obudowy chodnikowej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych – (grupa asortymentowa 288-13) w szacunkowej ilości i rodzaju szczegółowo określonej w Formularzu ofertowym, który stanowi załącznik nr 2 do SIWZ.
VI dalis: Papildoma informacija
VII.1.2)Tekst, który należy poprawić w pierwotnym ogłoszeniuNumer sekcji: II.2.4
Część nr: 1
Miejsce, w którym znajduje się tekst do modyfikacji: Opis zamówienia:
Zamiast:
2. Zespół elementów złącznych ze śrubami hakowymi Q 27 L-495-505 mm, nakrętka M27, długość gwintu min. 110 mm, jarzmo z płaskow. 70 x 20 x 240 mm, rozstaw otworów 180 mm, mocowanie podciągów do odrzwi obudowy chodnikowej – 5 150 szt.
Powinno być:
2. Zespół elementów złącznych ze śrubami hakowymi L – 495–505 mm, nakrętka M27, długość gwintu min. 110 mm, jarzmo z płaskow. 70 x 20 x 240 mm, rozstaw otworów 180 mm, mocowanie podciągów do odrzwi obudowy chodnikowej – 5 150 szt.
Numer sekcji: II.2.4
Część nr: 2
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29, S24, S30, SCG, z obudową chodnikową V29, ze śrubami kabłąkowymi wykonanymi z pręta Q 27, o długości ramienia śruby w zakresie L 260–280 mm; długość gwintu min. 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 — 2 650 szt.
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29, S24, S30, SCG, z obudową chodnikową V29, ze śrubami kabłąkowymi o długości ramienia śruby w zakresie L – 260–280 mm; długość gwintu min. 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 — 2 650 szt.
Część nr: 3
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29, S24, S30, SCG z obudową chodnikową V29 ze śrubami hakowymi wykonanymi z pręta Q 27 o długości ramienia śruby w zakresie L 290–300 mm; długość gwintu min 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 – 4 550 szt.
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29, S24, S30, SCG, z obudową chodnikową V29, ze śrubami hakowymi o długości ramienia śruby w zakresie L –290–300 mm; długość gwintu min. 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 – 4 550 szt.
Numer sekcji: II.2.3
Część nr: 4
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29, S24, S30, SCG, z obudową chodnikową V29, ze śrubami hakowymi wykonanymi z pręta Q 27, o długości ramienia śruby w zakresie L 260–270 MM; długość gwintu min. 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 – 58 200 szt.
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29, S24, S30, SCG, z obudową chodnikową, V29 ze śrubami hakowymi o długości ramienia śruby w zakresie L – 260–270 mm; długość gwintu min. 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 – 58 200 szt.
Część nr: 5
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29, S24, S30, SCG, z obudową chodnikową V29, ze śrubami hakowymi wykonanymi z pręta Q 27, o długości ramienia śruby w zakresie L 290–300 mm; długość gwintu min. 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 – 12 200 szt.
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29, S24, S30, SCG, z obudową chodnikową v29, ze śrubami hakowymi, o długości ramienia śruby w zakresie L – 290–300 mm; długość gwintu min. 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 – 12 200 szt.
Część nr: 6
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29, S24, S30, SCG, z obudową chodnikową V29, ze śrubami hakowymi wykonanymi z pręta Q 27 o długości ramienia śruby w zakresie 230–240 mm; długość gwintu min 80 mm z nakrętkami; gwint Q 27 – 500 szt.
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29, S24, S30, SCG, z obudową chodnikową V29, ze śrubami hakowymi o długości ramienia śruby w zakresie L – 230–240 mm; długość gwintu min. 80 mm z nakrętkami; gwint Q 27 – 500 szt.
Część nr: 7
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V32/V36, z obudową chodnikową V32/V36, ze śrubami kabłąkowymi wykonanymi z pręta Q 27, o długości ramienia śruby w zakresie L 260–280 mm; długość gwintu min. 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 – 400 szt.
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V32/V36, z obudową chodnikową V32/V36, ze śrubami kabłąkowymi o długości ramienia śruby w zakresie L – 260– 280 mm; długość gwintu min. 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 – 400 szt.
Część nr: 8
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29, S24, S30, SCG, z obudową chodnikową V29, ze śrubami hakowymi wykonanymi z pręta Q 27, o długości ramienia śruby w zakresie L 320–330 mm; długość gwintu min. 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 – 13 700 szt.„”
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29, S24, S30, SCG, z obudową chodnikową V29, ze śrubami hakowymi o długości ramienia śruby w zakresie L – 320–330 mm; długość gwintu min. 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 – 13 700 szt.
Część nr: 10
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29, S24, S30, SCG, z obudową chodnikową V29, ze śrubami kabłąkowymi wykonanymi z pręta Q 27 o długości ramienia śruby w zakresie L 290–310 mm; długość gwintu min. 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 – 2 800 szt.
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29, S24, S30, SCG, z obudową chodnikową v29 ze śrubami kabłąkowymi o długości ramienia śruby w zakresie L – 290–310 mm; długość gwintu min. 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 – 2 800 szt.
Część nr: 11
Miejsce, w którym znajduje się tekst do modyfikacji: Opis zamówienia.
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29, z obudową chodnikową V29, ze śrubami hakowymi wykonanymi z pręta Q 27, o długości ramienia śruby w zakresie L 310–330 mm; długość gwintu min. 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 — 500 szt.
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29, z obudową chodnikową V29, ze śrubami hakowymi o długości ramienia śruby w zakresie L – 310–330 MM; długość gwintu min. 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 — 500 szt.
Część nr: 12
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29, z obudową chodnikową V29, ze śrubami hakowymi wykonanymi z pręta Q 27, o długości ramienia śruby w zakresie L 290–310 mm; długość gwintu min. 120 mm z nakrętkami; gwint Q 27 – 6 540 szt.
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29, z obudową chodnikową V29, ze śrubami hakowymi o długości ramienia śruby w zakresie L – 290–310 mm; długość gwintu min. 120 mm z nakrętkami; gwint Q 27 – 6 540 szt.
Część nr: 13
Złącze kątowo-stropnicowe kute uniwersalne V29/V32/V34/V36 z śrubami hakowymi, z pręta Q 20, gwint M22 L 395–405 mm do łączenia prostych stropnic kotwiowych z odrzwiami obudowy chodnikowej – 11 880 szt.
Złącze kątowo-stropnicowe kute uniwersalne V29/V32/V34/V36, z śrubami hakowymi gwint M22 L – 39–405 mm do łączenia prostych stropnic kotwiowych z odrzwiami obudowy chodnikowej – 11 880 szt.
Część nr: 14
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V32/36, z obudową chodnikową V32/36, ze śrubami hakowymi wykonanymi z pręta Q 27, o długości ramienia śruby w zakresie L 290–300 mm; długość gwintu min. 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 – 8 140 szt.
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V32/36, z obudową chodnikową v32/36 ze śrubami hakowymi o długości ramienia śruby w zakresie L – 290–300 mm; długość gwintu min. 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 – 8 140 szt.
Część nr: 15
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29, S24, S30, SCG, z obudową chodnikową V29, ze śrubami kabłąkowymi wykonanymi z pręta Q 27 o długości ramienia śruby w zakresie L 320–340 mm; długość gwintu min. 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 – 2 160 szt.
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29, S24, S30, SCG, z obudową chodnikową V29, ze śrubami kabłąkowymi o długości ramienia śruby w zakresie L – 320–340 mm; długość gwintu min. 110 mm z nakrętkami; gwint q 27 – 2 160 szt.
Numer sekcji: IV.2.2
Miejsce, w którym znajduje się tekst do modyfikacji: Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału
Data: 02/12/2019
Czas lokalny: 09:45
Data: 09/12/2019
Numer sekcji: IV.2.6
Miejsce, w którym znajduje się tekst do modyfikacji: Minimalny okres, w którym oferent będzie związany ofertą.
Data: 30/01/2020
Data: 06/02/2020
Numer sekcji: IV.2.7
Miejsce, w którym znajduje się tekst do modyfikacji: Warunki otwarcia ofert
Czas lokalny: 10:00
Miejsce, w którym znajduje się tekst do modyfikacji: Miejsce:
Otwarcie złożonych ofert nastąpi poprzez import elektronicznych ofert z platformy EFO (https://efo.coig.biz) w dniu 2.12. 2019 r. o godz. 10:00 w Centrum Logistyki Materiałowej Polskiej Grupy Górniczej S.A. 40-467 Katowice, ul. Karolinki 1 – pokój nr 117, I piętro.
Otwarcie złożonych ofert nastąpi poprzez import elektronicznych ofert z platformy EFO (https://efo.coig.biz)w dniu 9.12.2019 r. o godz. 10:00 w Centrum Logistyki Materiałowej Polskiej Grupy Górniczej S.A. 40-467 Katowice, ul. Karolinki 1 – pokój nr 117, I piętro.