Skelbimas, susijęs su pakeitimais ar papildoma informacija
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/25/ES
I dalis: Perkančioji organizacija ar perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa klejów organiczno-mineralnych do stosowania w podziemnych wyrobiskach górniczych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 246-9
Nuorodos numeris: 701903480
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas24910000 Klijai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Przedmiotem zamówienia są dostawy klejów organiczno-mineralnych do stosowania w podziemnych wyrobiskach górniczych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 246-9, wg asortymentu i w ilościach określonych w formularzu ofertowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SIWZ, z podziałem na 2 części (zadania).
VI dalis: Papildoma informacija