Mums džiugu pranešti, kad 2024-01-29 (data orientacinė, dar bus patvirtinta) pradės veikti nauja TED portalo versija. Norite sužinoti, kokių naujų funkcijų, patobulinimų ir kt. parengėme naudotojams? Kviečiame susipažinti su mūsų straipsniu ir sužinoti daugiau apie naujus svarbiausius pasikeitimus ir funkcijas.
Dėl klaidų programoje „eForms“ skelbimai rodomi netinkamai. Stengiamės pašalinti šią problemą. Daugiau informacijos ir rekomendacijų rasite mūsų specialiame puslapyje.
Jau galima registruotis į 2023 m. gruodžio 14 d. vyksiantį pakartotiniams TED duomenų naudotojams skirtą 4-ąjį seminarą
Prekės - 563150-2019
Lenkija-Katowice: Klijai
2019/S 229-563150
Klaidų ištaisymas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa klejów poliuretanowych do stosowania w podziemnych wyrobiskach górniczych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 246-8
Nuorodos numeris: 701903476
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
24910000 Klijai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Przedmiotem zamówienia są dostawy klejów poliuretanowych do stosowania w podziemnych wyrobiskach górniczych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 246-8, wg asortymentu i w ilości określonych w formularzu ofertowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SIWZ.
VI dalis: Papildoma informacija