Lieferungen - 563172-2023
Polen-Białystok: Kühl- und Tiefkühlvorrichtungen
2023/S 180-563172
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa urządzeń z podziałem na 9 części - AZP.25.1.43.2023
Referenznummer der Bekanntmachung: AZP.25.1.43.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
42513000 Kühl- und Tiefkühlvorrichtungen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest: dostawa wraz z rozładunkiem, wniesieniem, zainstalowaniem, uruchomieniem urządzenia oraz dostarczeniem instrukcji stanowiskowej wraz z jej wdrożeniem z podziałem na 9 części:
1. Termocykler (Typ A) – 1 szt.
2. Termocykler (Typ B) – 2 szt.
3. Chłodziarka laboratoryjna jednodrzwiowa – 2 szt.
4. Chłodziarka laboratoryjna dwudrzwiowa – 2 szt.
5. Chłodziarka laboratoryjna niska – 1 szt.
6. System uzdatniania wody – 1 szt.
7. Wytwornica lodu – 1 szt.
8. System uzdatniania wody (dejonizator) – 4 szt.
9. Zamrażarka laboratoryjna dwudrzwiowa – 3 szt.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Termocykler (Typ A) – 1 szt.
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
38950000 Polymerase Kettenreaktion (PCR)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Termin (okres) realizacji zamówienia, liczony od daty zawarcia umowy: Część nr 1: do 30 dni.
Termocykler (Typ B) – 2 szt.
Los-Nr.: 2
38951000 Echtzeit-Polymerase Kettenreaktion (PCR)
Termin (okres) realizacji zamówienia, liczony od daty zawarcia umowy: Część nr 2: do 30 dni.
Chłodziarka laboratoryjna jednodrzwiowa – 2 szt.
Los-Nr.: 3
Termin (okres) realizacji zamówienia, liczony od daty zawarcia umowy: Część nr 3: do 70 dni.
Chłodziarka laboratoryjna dwudrzwiowa – 2 szt.
Los-Nr.: 4
Termin (okres) realizacji zamówienia, liczony od daty zawarcia umowy: Część nr 4: do 70 dni.
Chłodziarka laboratoryjna niska – 1 szt.
Los-Nr.: 5
Termin (okres) realizacji zamówienia, liczony od daty zawarcia umowy: Część nr 5: do 30 dni.
Wytwornica lodu – 1 szt.
Los-Nr.: 7
42513290 Gewerbliche Kühlvorrichtungen
Termin (okres) realizacji zamówienia, liczony od daty zawarcia umowy: Część nr 7: do 60 dni.
System uzdatniania wody (dejonizator) – 4 szt.
Los-Nr.: 8
42912310 Geräte zum Filtrieren von Wasser
Termin (okres) realizacji zamówienia, liczony od daty zawarcia umowy: Część nr 8: do 30 dni.
Zamrażarka laboratoryjna dwudrzwiowa – 3 szt.
Los-Nr.: 9
Termin (okres) realizacji zamówienia, liczony od daty zawarcia umowy: Część nr 9: do 70 dni.