Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Wykonanie prac projektowych dla zadania: Rozbudowa/przebudowa drogi wojewódzkiej nr 323 na odcinku od m. Góra do granicy województwa km 8+209 do km 20+365
Referenznummer der Bekanntmachung: NI.2720.71.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Wykonanie prac projektowych dla zadania: Rozbudowa/przebudowa drogi wojewódzkiej nr 323 na odcinku od m. Góra do granicy województwa km 8+209 do km 20+365. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia.