II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
"Sukcesywna 12 m-czna dostawa jałowych wyrobów medycznych dla SPZOZ w Wolsztynie".
Referenznummer der Bekanntmachung: PN/1/2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest "Sukcesywna 12 m-czna dostawa jałowych wyrobów medycznych dla SPZOZ w Wolsztynie
Przedmiot zamówienia został podzielony na 28 części (pakietów). Każda z części stanowi odrębny przedmiot zamówienia. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną liczbę części. Zamawiający wymaga jednak, aby składając ofertę Wykonawca uwzględnił wszystkie pozycje asortymentowe w poszczególnych pakietach. Nie dopuszcza się możliwości pominięcia pozycji w pakiecie Pominięcie pozycji spowoduje odrzucenie oferty na podstawie art. 226 ust. 1 Pzp. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, oraz wymagane ilości zostały opisane odpowiednio w załączniku 2 do SWZ, tj. pakietach 1-28 do SWZ.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Pakiet nr 1, poz. 1 Akcesoria do drenażu
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141642 Dränzubehör
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Pakiet nr 1, poz. 1 - zestaw do parascentezy i torascentezy- 15 op./zestawów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, oraz wymagane ilości zostały opisane odpowiednio w załączniku 2 do SWZ, tj. pakiecie nr 1.
Pakiet nr 2, poz. 1 Akcesoria do drenażu
Los-Nr.: 2
Pakiet nr 2, poz. 1 - zestaw do parascentezy i torascentezy- 5 op./zestawów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, oraz wymagane ilości zostały opisane odpowiednio w załączniku 2 do SWZ, tj. pakiecie nr 2.
Pakiet nr 3, poz. 1 materiały medyczne, Akcesoria do drenażu
Los-Nr.: 3
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Pakiet nr 3, poz. 1 - zestaw do drenażu klatki piersiowej - 23 szt.. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, oraz wymagane ilości zostały opisane odpowiednio w załączniku 2 do SWZ, tj. pakiecie nr 3.
Pakiet nr 4, poz. 1 -4 materiały medyczne, przyrządy do anestezji i resuscytacji
Los-Nr.: 4
Pakiet nr 4, poz. 1 -4 - materiały medyczne, przyrządy do anestezji i resuscytacji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, oraz wymagane ilości zostały opisane odpowiednio w załączniku 2 do SWZ, tj. pakiecie nr 4.
Pakiet nr 5, poz. 1 -4 materiały medyczne, igły medyczne
Los-Nr.: 5
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33171000 Instrumente für Anästhesie und Reanimation
Pakiet nr 5, poz. 1 - materiały medyczne, Igły medyczne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, oraz wymagane ilości zostały opisane odpowiednio w załączniku 2 do SWZ, tj. pakiecie nr 5.
Pakiet nr 6, poz. 1 -2 materiały medyczne
Los-Nr.: 6
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141320 Nadeln für medizinische Zwecke
Pakiet nr 6, poz. 1 -2 - materiały medyczne, Igły medyczne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, oraz wymagane ilości zostały opisane odpowiednio w załączniku 2 do SWZ, tj. pakiecie nr 6.
Pakiet nr 7, poz. 1 -2 materiały medyczne
Los-Nr.: 7
Pakiet nr 7, poz. 1 -2 - materiały medyczne, Przyrządy do anestezji i resuscytacji Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, oraz wymagane ilości zostały opisane odpowiednio w załączniku 2 do SWZ, tj. pakiecie nr 7.
Pakiet nr 8, poz. 1, materiały medyczne
Los-Nr.: 8
Pakiet nr 8, poz. 1 -2 - materiały medyczne, Przyrządy do anestezji i resuscytacji Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, oraz wymagane ilości zostały opisane odpowiednio w załączniku 2 do SWZ, tj. pakiecie nr 8.
Pakiet nr 9, poz. 1-2, materiały medyczne
Los-Nr.: 9
Pakiet nr 9, poz. 1 -2 - materiały medyczne, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, oraz wymagane ilości zostały opisane odpowiednio w załączniku 2 do SWZ, tj. pakiecie nr 9.
Pakiet nr 10, poz. 1-6, materiały medyczne
Los-Nr.: 10
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141310 Spritzen
Pakiet nr 10, poz. 1 -5 - materiały medyczne, strzykawki, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, oraz wymagane ilości zostały opisane odpowiednio w załączniku 2 do SWZ, tj. pakiecie nr 10.
Pakiet nr 11, poz. 1-4, materiały medyczne
Los-Nr.: 11
Pakiet nr 11, poz. 1 -4 - materiały medyczne, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, oraz wymagane ilości zostały opisane odpowiednio w załączniku 2 do SWZ, tj. pakiecie nr 11.
Pakiet nr 12, poz. 1-8, materiały medyczne
Los-Nr.: 12
Pakiet nr 12, poz. 1 -8 - materiały medyczne, strzykawki, zestawy do podawania leków, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, oraz wymagane ilości zostały opisane odpowiednio w załączniku 2 do SWZ, tj. pakiecie nr 12.
Pakiet nr 13, poz. 1-13, materiały medyczne
Los-Nr.: 13
Pakiet nr 13, poz. 1 -13 - materiały medyczne, igły medyczne, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, oraz wymagane ilości zostały opisane odpowiednio w załączniku 2 do SWZ, tj. pakiecie nr 13.
Pakiet nr 14, poz. 1-3, materiały medyczne
Los-Nr.: 14
33141320 Nadeln für medizinische Zwecke
Pakiet nr 14, poz. 1 -3 - materiały medyczne, igły medyczne, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, oraz wymagane ilości zostały opisane odpowiednio w załączniku 2 do SWZ, tj. pakiecie nr 14.
Pakiet nr 15, poz. 1, igły medyczne
Los-Nr.: 15
Pakiet nr 15, poz. 1- igły medyczne, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, oraz wymagane ilości zostały opisane odpowiednio w załączniku 2 do SWZ, tj. pakiecie nr 15.
Pakiet nr 16, poz. 1, materiały medyczne
Los-Nr.: 16
33171000 Instrumente für Anästhesie und Reanimation
Pakiet nr 16, poz. 1- 2, materiały medyczne, przyrządy do anestezji i resuscytacji; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, oraz wymagane ilości zostały opisane odpowiednio w załączniku 2 do SWZ, tj. pakiecie nr 16.
Pakiet nr 17, poz. 1-23, igły medyczne, strzykawki, odczynniki do badania krwi, probówki do pobierania krwi- mikrometoda
Los-Nr.: 17
33696200 Reagenzien für Bluttests
Pakiet nr 17, poz. 1- 23, materiały medyczne, igły medyczne, strzykawki, odczynniki do badania krwi, probówki do pobierania krwi- mikrometoda Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, oraz wymagane ilości zostały opisane odpowiednio w załączniku 2 do SWZ, tj. pakiecie nr 17.
Pakiet nr 18, poz. 1, materiały medyczne
Los-Nr.: 18
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141220 Kanülen
Pakiet nr 18, poz. 1-materiały medyczne, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, oraz wymagane ilości zostały opisane odpowiednio w załączniku 2 do SWZ, tj. pakiecie nr 18.
Pakiet nr 19, poz. 1-36, kaniule
Los-Nr.: 19
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Pakiet nr 19, poz. 1-36, kaniule, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, oraz wymagane ilości zostały opisane odpowiednio w załączniku 2 do SWZ, tj. pakiecie nr 19.
Pakiet nr 20, poz. 1-5, sprzęt laboratoryjny- jałowy
Los-Nr.: 20
Pakiet nr 20, poz. 1-5, kaniule, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, oraz wymagane ilości zostały opisane odpowiednio w załączniku 2 do SWZ, tj. pakiecie nr 20.
Pakiet nr 21 poz. 1-2, materiały medyczne
Los-Nr.: 21
Pakiet nr 21, poz. 1-2, materiały medyczne, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, oraz wymagane ilości zostały opisane odpowiednio w załączniku 2 do SWZ, tj. pakiecie nr 21.
Pakiet nr 22 poz. 1-25, materiały medyczne, cewniki, akcesoria do drenażu
Los-Nr.: 22
Pakiet nr 22, poz. 1-25,materiały medyczne, cewniki, akcesoria do drenażu, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, oraz wymagane ilości zostały opisane odpowiednio w załączniku 2 do SWZ, tj. pakiecie nr 22.
Pakiet nr 23 poz. 1-6, materiały medyczne
Los-Nr.: 23
Pakiet nr 23, poz. 1-6, materiały medyczne, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, oraz wymagane ilości zostały opisane odpowiednio w załączniku 2 do SWZ, tj. pakiecie nr 23.
Pakiet nr 24 poz. 1-2, materiały medyczne, cewniki
Los-Nr.: 24
33141200 Katheter
Pakiet nr 24, poz. 1-2, materiały medyczne, cewniki. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, oraz wymagane ilości zostały opisane odpowiednio w załączniku 2 do SWZ, tj. pakiecie nr 24.
Pakiet nr 25 poz. 1, materiały medyczne, akcesoria do drenażu
Los-Nr.: 25
33141642 Dränzubehör
Pakiet nr 25, poz. 1, materiały medyczne, akcesoria do drenażu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, oraz wymagane ilości zostały opisane odpowiednio w załączniku 2 do SWZ, tj. pakiecie nr 25.
Pakiet nr 26 poz. 1-5, materiały medyczne
Los-Nr.: 26
Pakiet nr 26, poz. 1-5, materiały medyczne, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, oraz wymagane ilości zostały opisane odpowiednio w załączniku 2 do SWZ, tj. pakiecie nr 26.
Pakiet nr 27 poz. 1-9, igły do znieczulania, materiały medyczne
Los-Nr.: 27
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141321 Anästhesienadeln
Pakiet nr 27, poz. 1-9, igły do znieczulania, materiały medyczne, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, oraz wymagane ilości zostały opisane odpowiednio w załączniku 2 do SWZ, tj. pakiecie nr 27.
Pakiet nr 28 poz. 1, materiały medyczne, cewniki
Los-Nr.: 28
Pakiet nr 28, poz. 1, materiały medyczne, cewniki, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, oraz wymagane ilości zostały opisane odpowiednio w załączniku 2 do SWZ, tj. pakiecie nr 28.