II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Usługi odczytu układów pomiarowo-rozliczeniowych zainstalowanych u odbiorców zakwalifikowanych do grup taryfowych C1xx i Gxxx na terenie PGE Dystrybucja S.A. Oddział Zamość
Referenznummer der Bekanntmachung: POST/DYS/OZ/LZA/04870/2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil65500000 Zählerablesung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Usługa odczytu wskazań układów pomiarowo-rozliczeniowych zainstalowanych u odbiorców zakwalifikowanych do grup taryfowych C1xx i Gxxx na terenie PGE Dystrybucja S.A. Oddział Zamość
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Odczyty wskazań układów pomiarowo-rozliczeniowych energii elektrycznej odbiorców rozliczanych w grupach taryfowych C1xx i Gxxx w RE Zamość
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)65500000 Zählerablesung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Odczyty wskazań układów pomiarowo-rozliczeniowych energii elektrycznej odbiorców rozliczanych w grupach taryfowych C1xx i Gxxx w RE Zamość.
Odczyty wskazań układów pomiarowo-rozliczeniowych odbiorców rozliczanych w grupach taryfowych C1xx i Gxxx w RE Tomaszów Lubelski.
Los-Nr.: 2
Odczyty wskazań układów pomiarowo-rozliczeniowych energii elektrycznej odbiorców rozliczanych w grupach taryfowych C1xx i Gxxx w RE Tomaszów Lubelski.
Odczyty wskazań układów pomiarowo-rozliczeniowych odbiorców rozliczanych w grupach taryfowych C1xx i Gxxx w RE Chełm.
Los-Nr.: 3
Odczyty wskazań układów pomiarowo-rozliczeniowych energii elektrycznej odbiorców rozliczanych w grupach taryfowych C1xx i Gxxx w RE Chełm.
Odczyty wskazań układów pomiarowo-rozliczeniowych odbiorców rozliczanych w grupach taryfowych C1xx i Gxxx w RE Jarosław.
Los-Nr.: 4
Odczyty wskazań układów pomiarowo-rozliczeniowych energii elektrycznej odbiorców rozliczanych w grupach taryfowych C1xx i Gxxx w RE Jarosław.
Odczyty wskazań układów pomiarowo-rozliczeniowych odbiorców rozliczanych w grupach taryfowych C1xx i Gxxx w RE Przemyśl.
Los-Nr.: 5
Odczyty wskazań układów pomiarowo-rozliczeniowych energii elektrycznej odbiorców rozliczanych w grupach taryfowych C1xx i Gxxx w RE Przemyśl.