Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
eHRM- en Payrollsysteem inclusief payroll dienstverlening
II.1.2)CPV-Code Hauptteil72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
In dit Beschrijvend document staat informatie over de Europese aanbesteding van het eHRM- en payrollsysteem en inclusief payrolldienstverlening (hierna het Systeem) voor Stichting Pantar Amsterdam (hierna Pantar). Pantar wenst een Overeenkomst te sluiten met één ondernemer. In dit document en de overige Aanbestedingsstukken vindt u meer over wat we willen bereiken en waarom, en wat we hierbij belangrijk vinden. En u leest hoe we precies te werk gaan en wat de spelregels zijn.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 2 900 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
2.900.000 inclusief verlengingsopties