II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Szprotawa w roku 2024
Referenznummer der Bekanntmachung: SAP.270.20.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 28 września 1991r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022, poz. 672) obejmujące prace z zakresu hodowli lasu i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz nasiennictwa, gospodarki łowieckiej w OHZ i gospodarki łąkowo-rolnej, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Szprotawa w roku 2024.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 23 559 804.58 PLN
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Pozyskanie w leśnictwach 01/05/07/10 (Jelenin, Stara Kopernia, Małomice, Śliwnik)
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)77210000 Holzgewinnung
77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung
77211100 Holzfällung
77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald
77211300 Rodung
77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft
77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna oraz zagospodarowania (wycinanie podszytów i podrostów), do wykonania na terenie leśnictw Jelenin, Stara Kopernia, Małomice i Śliwnik w 2024 roku. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia.
Zapisy dotyczące okresu realizacji zamówienia:
1. Planowana data rozpoczęcia i zakończenia realizacji umowy: 02.01.2024r. do 31.12.2024r. Okres realizacji zamówienia, w którym będą przekazywane przez Zamawiającego Zlecenia: od dnia zawarcia umowy do 31.12.2024r. z zastrzeżeniem pkt 2. Powyższe nie uchybia możliwości wykonywania uprawnień wynikających z umowy (w tym w szczególności zgłaszania gotowości do odbioru i naliczania kar umownych) po terminie końcowym, o którym mowa w zdaniu poprzednim, jak również możliwości przedłużenia okresu realizacji zamówienia w drodze zmiany umowy.
2. Jeżeli zawarcie umowy nastąpi wcześniej niż przed dniem 2 stycznia 2024r., rozpoczęcie realizacji zamówienia nastąpi od dnia 02 stycznia 2024r.
Pozyskanie w leśnictwach 02/06/08 (Nowe Miasteczko, Zagóra i Szprotawka)
Los-Nr.: 2
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna oraz zagospodarowania (wycinanie podszytów i podrostów), do wykonania na terenie leśnictw Nowe Miasteczko, Zagóra i Szprotawka w 2024 roku. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia.
Pozyskanie w leśnictwach 03/04/09/11 (Długie, Witków, Krzywczyce i Leszno Górne)
Los-Nr.: 3
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna oraz zagospodarowania (wycinanie podszytów i podrostów), do wykonania na terenie leśnictw Długie, Witków, Krzywczyce i Leszno Górne w 2024 roku. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia.
Pozyskanie w leśnictwach 01/03/04/05/08/09 (Jelenin, Długie, Witków, Stara Kopernia, Szprotawka i Krzywczyce)
Los-Nr.: 4
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna oraz zagospodarowania (wycinanie podszytów i podrostów), do wykonania na terenie leśnictw Jelenin, Długie, Witków, Stara Kopernia, Szprotawka i Krzywczyce w 2024 roku. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia.
Zagospodarowanie wraz z pozyskaniem w leśnictwach 01/05 (Jelenin, Stara Kopernia)
Los-Nr.: 5
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)75251120 Waldbrandbekämpfung
77210000 Holzgewinnung
77211400 Fällen von Bäumen
77211500 Baumpflege
77211600 Aussaat von Baumsamen
77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen
77231600 Aufforstung
45342000 Errichtung von Zäunen
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie leśnictw Jelenin i Stara Kopernia w 2024 roku. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia.
Zagospodarowanie wraz z pozyskaniem w leśnictwach 02/09 (Nowe Miasteczko, Krzywczyce)
Los-Nr.: 6
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie leśnictw Nowe Miasteczko i Krzywczyce w 2024 roku. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia.
Zagospodarowanie wraz z pozyskaniem w leśnictwach 03/11 (Długie, Leszno Górne)
Los-Nr.: 7
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie leśnictw Długie i Leszno Górne w 2024 roku. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia.
Zagospodarowanie wraz z pozyskaniem w leśnictwach 04/07/10 (Witków, Małomice, Śliwnik)
Los-Nr.: 8
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie leśnictw Witków, Małomice i Śliwnik w 2024 roku. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia.
Zagospodarowanie wraz z pozyskaniem w leśnictwach 06/08 (Zagóra i Szprotawka)
Los-Nr.: 9
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, nasiennictwa, do wykonania na terenie leśnictw Zagóra i Szprotawka w 2024 roku. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia.
Pozostałe usługi leśne - usługi z zakresu gospodarki łowieckiej w OHZ i łąkowo-rolnej na terenie Nadleśnictwa Szprotawa
Los-Nr.: 10
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)77100000 Dienstleistungen im Bereich Landwirtschaft
77600000 Dienstleistungen im Bereich Jagd
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu gospodarki łowieckiej w OHZ i łąkowo-rolnej na terenie Nadleśnictwa Szprotawa w 2024 roku.
Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia.