Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Projectmanagement Financieel Fit Den Helder
Referenznummer der Bekanntmachung: 2023-017565
II.1.2)CPV-Code Hauptteil75130000 Unterstützende Dienste für die öffentliche Verwaltung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Aanbestedende dienst is van plan om me één opdrachtnemer een overeenkomst aan te gaan voor het uitvoeren van het projectmanagement ten behoeve van het Platform Financieel Fit Den Helder.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Projectmanagement Financieel Fit
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)75130000 Unterstützende Dienste für die öffentliche Verwaltung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
De gevraagde inzet is jaarlijks gemiddeld minimaal 16 uur per week, verdeeld over alle medewerkers die betrokken zijn bij de uitvoering van de overeenkomst.