Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
BZ EA Stoffering en meubilair in het buitenland 2023
Referenznummer der Bekanntmachung: 201865003.001.085
II.1.2)CPV-Code Hauptteil98394000 Dienstleistungen von Polsterern
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Het ministerie van Buitenlandse Zaken is op zoek naar een dienstverlener die het proces van bestellen tot en met leveren en plaatsen van het meubilair en de stoffering voor de representatieve vertrekken van de residenties in het buitenland regelt.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 12 000 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)39100000 Möbel
39114100 Polstermaterial
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Het ministerie van Buitenlandse Zaken (BZ) is op zoek naar een dienstverlener die het proces van bestellen tot en met leveren en plaatsen van het meubilair en de stoffering voor de representatieve vertrekken van de residenties in het buitenland regelt. BZ wil een partnership aangaan met de opdrachtnemer die gericht is op samenwerking.