Avis d'information complémentaire ou avis rectificatif
Base juridique:
Règlement (UE, Euratom) n ° 2018/1046
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Mise en œuvre de la technologie RFID à la bibliothèque de la Cour de justice de l’Union européenne
Numéro de référence: COJ-PROC-23/031
II.1.2)Code CPV principal51610000 Services d'installation d'ordinateurs et de matériel de traitement de l'information
II.1.4)Description succincte:
L’objet du présent marché vise la mise en œuvre de la technologie RFID dans la gestion de la bibliothèque de la Cour de justice de l'Union européenne.
Meillä on ilo ilmoittaa, että TED-portaalin uusi versio otetaan käyttöön 29. tammikuuta 2024 (alustava päivä, vahvistetaan myöhemmin!). Haluatko tietää enemmän uusista toiminnoista ja tehdyistä parannuksista? Tutustu artikkeliimme, josta saat lisätietoa tärkeimmistä muutoksista ja uusista toiminnoista.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Uusi koulutustilaisuus TED-datan uudelleenkäyttäjille 14.12.2023 – ilmoittaudu mukaan!
Palvelut - 563326-2023
Luxemburg-Luxemburg: RFID-teknologian käyttöönotto Euroopan unionin tuomioistuimen kirjastossa
2023/S 180-563326
Korjausilmoitus
II.1)Hankinnan laajuus
II.1.1)Nimi:
RFID-teknologian käyttöönotto Euroopan unionin tuomioistuimen kirjastossa
Viitenumero: COJ-PROC-23/031
II.1.2)Pääasiallinen CPV-koodi
51610000 Tietokoneiden ja tietojenkäsittelylaitteiston asentaminen
II.1.4)Lyhyt kuvaus:
Tämän sopimuksen kohteena on RFID-tekniikan käyttöönotto Euroopan unionin tuomioistuimen kirjaston hallinnassa.
VI kohta: Täydentävät tiedot