Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
ΤΟΠΙΚΟ ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΚΟ ΣΧΕΔΙΟ(Τ.Π.Σ.) ΔΗΜΟΥ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
II.1.2)CPV-Code Hauptteil71410000 Stadtplanung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Το αντικείμενο της σύμβασης αφορά στην εκπόνηση του Τοπικού Πολεοδομικού Σχεδιασμού (Τ.Π.Σ.) του Δήμου Προσοτσάνης σύμφωνα με τις διατάξεις του Ν. 4412/2016.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 692 834.34 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)71351910 Geologische Untersuchungen
90712100 Umweltorientierte Stadtentwicklungsplanung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Η εκτιμώμενη αξία της σύμβασης ανέρχεται σε 697.164,55€ (χωρίς ΦΠΑ) και περιλαμβάνει τις προεκτιμώμενες αμοιβές των παρακάτω επιμέρους κατηγοριών μελετών:
1. 212.174,55 € για μελέτη κατηγορίας 1 (χωροταξικές μελέτες)
2. 212.174,55 € για μελέτη κατηγορίας 2 (πολεοδομικές μελέτες)
3. 108.429,85 € για μελέτη κατηγορίας 20 (γεωλογικές μελέτες)
4. 40.530,00 € για μελέτη κατηγορίας 27 (περιβαλλοντικές μελέτες)
5. 2.026,50€ για μελέτη κατηγορίας 16 (τοπογραφικές μελέτες)
6. 2.026,50€ για μελέτη κατηγορίας 13 (υδραυλικές μελέτες)
καθώς και
28.868,10€ για πρόσθετη καταβολή (πριμ) του άρθρου 15Α της παρούσας.
και 86.604,29 € για απρόβλεπτες δαπάνες.