Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Доставка на консумативи и материали за ИОНХ - БАН по обособени позиции
II.1.2)CPV-Code Hauptteil31000000 Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
В предмета на настоящата обществена поръчка се включват следните обособени позиции: № 1. Лабораторна стъклария по проект № BG05M2OP001-1.001-0008 „НЦМЧТ“; № 2. Консумативи за лаборатория по проект № BG05M2OP001-1.001-0008 „НЦМЧТ“; № 3. Консумативи - ДСК апарат DSC 404 F3 NETZSCH по проект № BG05M2OP001-1.001-0008 „НЦМЧТ“; № 4. Консумативи за реакторни системи по проект № BG05M2OP001-1.001-0008 „НЦМЧТ“; № 5. Консумативи - фитинги за моделни електрохимични клетки към многоканална изследователска станция по проект № BG05M2OP001-1.001-0008 „НЦМЧТ“; № 6. Редуцир-вентили за газове и газови смеси по проект № BG05M2OP001-1.001-0008 „НЦМЧТ“; № 7. Консумативи за апаратура за магнетронно разпрашване по проект № BG05M2OP001-1.001-0008 „НЦМЧТ“; № 8. Консумативи за лаборатория Операндо по проект № BG05M2OP001-1.001-0008 „НЦМЧТ“; № 9. Консумативи за лиофилизатор Alpha Crist 3-4 LSCbasic по проект № BG05M2OP001-1.001-0008 „НЦМЧТ“;
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Лабораторна стъклария по проект № BG05M2OP001-1.001-0008 „НЦМЧТ“
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33793000 Glaswaren für Laboratorien
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Видовете, количествата и характеристиките на консумативите и материалите по обособени позиции – № 1 - № 9 са посочени в техническата спецификация за съответната обособена позиция.