II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej Nadleśnictwa Sława Śląska w roku 2024
Referenznummer der Bekanntmachung: S.270.9.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r., poz. 672) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz edukacji i turystyki, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Sława Śląska w roku 2024.
2.Okres realizacji zamówienia, w którym będą przekazywane przez Zamawiającego Zlecenia: od dnia zawarcia umowy do dnia 31 grudnia 2024 r., z zastrzeżeniem pkt 3. Powyższe nie uchybia możliwości wykonywania uprawnień wynikających z umowy (w tym w szczególności zgłaszania gotowości do odbioru i naliczania kar umownych) po terminie końcowym, o którym mowa w zdaniu poprzednim, jak również możliwości przedłużenia okresu realizacji zamówienia w drodze zmiany umowy.
3. Jeżeli zawarcie umowy nastąpi wcześniej, niż przed dniem 1 lutego 2024 r., rozpoczęcie realizacji zamówienia nastąpi od dnia 1 lutego 2024 r.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 22 738 231.99 PLN
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Pozyskanie w leśnictwach nr 01 / 02 / 03 / 04 / 09 / 11 / 14
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
77210000 Holzgewinnung
77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung
77211100 Holzfällung
77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald
77211300 Rodung
77211400 Fällen von Bäumen
77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft
77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna techniką dowolną (maszynami wielooperacyjnymi lub pilarkami) w cięciach rębnych, do wykonania na terenie leśnictw: Gola, Świętobór, Radosławice, Sabinówka, Stare Strącze, Wilcze i Kolsko w roku 2024. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia.
Pozyskanie w leśnictwach nr 05 / 06 / 07 / 08 / 10
Los-Nr.: 2
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna techniką dowolną (maszynami wielooperacyjnymi lub pilarkami) w cięciach rębnych, do wykonania na terenie leśnictw: Tarnów, Dąbrówno, Grochowice, Strzeszków i Przydroże w roku 2024. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia.
Pozyskanie w leśnictwach nr 01 / 02 / 09 / 10
Los-Nr.: 3
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna techniką dowolną (maszynami wielooperacyjnymi lub pilarkami) w trzebieżach, do wykonania na terenie leśnictw: Gola, Świętobór, Stare Strącze i Przydroże w roku 2024. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia.
Pozyskanie w leśnictwach nr 03 / 04 / 05
Los-Nr.: 4
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna techniką dowolną (maszynami wielooperacyjnymi lub pilarkami) w trzebieżach, do wykonania na terenie leśnictw: Radosławice, Sabinówka i Tarnów w roku 2024. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia.
Pozyskanie w leśnictwach nr 06 / 07 / 08
Los-Nr.: 5
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna techniką dowolną (maszynami wielooperacyjnymi lub pilarkami) w trzebieżach, do wykonania na terenie leśnictw: Dąbrówno, Grochowice i Strzeszków w roku 2024. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia.
Pozyskanie w leśnictwach nr 11 / 12 / 13 / 14
Los-Nr.: 6
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna techniką dowolną (maszynami wielooperacyjnymi lub pilarkami) w trzebieżach, do wykonania na terenie leśnictw: Wilcze, Świętno, Polanica i Kolsko w roku 2024. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia.
Zagospodarowanie w leśnictwach nr 01 / 02 / 09 / 10
Los-Nr.: 7
77211500 Baumpflege
77211600 Aussaat von Baumsamen
77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen
77231500 Forstüberwachung oder -bewertung
77231600 Aufforstung
75251120 Waldbrandbekämpfung
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, edukacji i turystyki, do wykonania na terenie leśnictw: Gola, Świętobór, Stare Strącze i Przydroże w roku 2024. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia.
Zagospodarowanie w leśnictwach nr 03 / 04 / 05
Los-Nr.: 8
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, edukacji i turystyki, do wykonania na terenie leśnictw: Radosławice, Sabinówka i Tarnów w roku 2024. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia.
Zagospodarowanie w leśnictwach nr 06 / 07 / 08
Los-Nr.: 9
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, edukacji i turystyki, do wykonania na terenie leśnictw: Dąbrówno, Grochowice i Strzeszków w roku 2024. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia.
Zagospodarowanie w leśnictwach nr 11 / 12 / 13 / 14
Los-Nr.: 10
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, edukacji i turystyki, do wykonania na terenie leśnictw: Wilcze, Świętno, Polanica i Kolsko w roku 2024. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia.
Prace mechaniczne - prace leśne do wykonania z zakresu rozdrabniania pozostałości pozrębowych, przygotowania gleby, oborywania pożarzysk i inne usługi leśne wykonywane ciągnikami rolniczymi ...
Los-Nr.: 11
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)75251120 Waldbrandbekämpfung
77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Sława Śląska w roku 2024. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia.
Pozostałe usługi leśne - obsada dostrzegalni ppoż. oraz utrzymanie punktów czerpania wody
Los-Nr.: 12
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu ochrony przeciwpożarowej lasu, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Sława Śląska w roku 2024. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia.