Λουξεμβούργο-Λουξεμβούργο: AO 10786 — Παροχή υπηρεσιών πληροφορικής σχετικών με λειτουργικά συστήματα πληροφορικής (EUR-Lex, N-Lex, Layer Search και άλλα)
2019/S 230-563384
Νομική βάση:
Κανονισμός (ΕΕ, Ευρατόμ) αριθ. 2018/1046
II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
AO 10786 — Παροχή υπηρεσιών πληροφορικής σχετικών με λειτουργικά συστήματα πληροφορικής (EUR-Lex, N-Lex, Layer Search και άλλα)
Αριθμός αναφοράς: AO 10786
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV48000000 Πακέτα λογισμικού και συστήματα πληροφορικής
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
Παροχή υπηρεσιών πληροφορικής που σχετίζονται με τα πληροφοριακά συστήματα του γραφείου δημοσιεύσεων (ήτοι EUR-Lex, N-Lex και Layer Search), με δυνατότητα επέκτασης της παροχής υπηρεσιών σε άλλα πληροφοριακά συστήματα.
II.1.5)Εκτιμώμενη συνολική αξίαΑξία χωρίς ΦΠΑ: 4 500 000.00 EUR
II.1.6)Πληροφορίες σχετικά με τα τμήματαΗ παρούσα σύμβαση υποδιαιρείται σε τμήματα: όχι
II.2)Περιγραφή
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV72200000 Υπηρεσίες προγραμματισμού λογισμικού και παροχής συμβουλών
II.2.4)Περιγραφή της σύμβασης:
Οι υπηρεσίες που παρέχονται είναι S1-Development, S2-Evolution, S3-Maintenance και S4-Consultancy. Το S5-Takeover και το S6-Handover μπορούν επίσης να ζητηθούν.
Services - 563384-2019
Luxembourg-Luxembourg: AO 10786 — Provision of IT Services Related to OP IT Systems (EUR-Lex, N-Lex, Search Layer, and Others)
Contract notice
Services
Legal Basis:
Regulation (EU, Euratom) No 2018/1046
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
AO 10786 — Provision of IT Services Related to OP IT Systems (EUR-Lex, N-Lex, Search Layer, and Others)
Reference number: AO 10786
II.1.2)Main CPV code
48000000 Software package and information systems
II.1.4)Short description:
Provision of IT services related to the information systems of the publications office (namely EUR-Lex, N-Lex, and Search Layer), with the possibility to extend the provision to other information systems.
II.1.5)Estimated total value
Value excluding VAT: 4 500 000.00 EUR
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)
72200000 Software programming and consultancy services
II.2.4)Description of the procurement:
The services to be provided are S1-Development, S2-Evolution, S3-Maintenance and S4-Consultancy; S5-Takeover and S6-Handover may be also requested.