Lieferungen - 563393-2023
Polen-Stalowa Wola: Computeranlagen und Zubehör
2023/S 180-563393
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa tabletów z akcesoriami na potrzeby projektu
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP – II.271.173.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
30200000 Computeranlagen und Zubehör
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa tabletów wraz z akcesoriami na potrzeby projektu. Przedmiot zamówienia będzie wykorzystany przez członków Młodzieżowej Rady Miasta Stalowej Woli oraz do realizacji zajęć edukacyjnych z dziećmi i młodzieżą, organizowanych przez Wydział Stalowowolskie Centrum Aktywności Lokalnej (SCAL) Urzędu Miasta Stalowej Woli w ramach pracowni nowych technologii i robotyki oraz Laboratorium Miejskiego StaLOVE UrbanLAB.
2. Przedmiot zamówienia realizowany jest w ramach projektu pt.: „MODELOWE ROZWIĄZANIA NA TRUDNE WYZWANIA – Plan Rozwoju Lokalnego i Instytucjonalnego Stalowej Woli”, dofinansowanego z Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 (85%) oraz z Budżetu Państwa (15%) i wdrażanego w ramach Programu Rozwój Lokalny.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 14 005.15 EUR
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
30213200 Tablettcomputer
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Tablety z akcesoriami – 37 szt.
Lp. Parametry techniczne nie gorsze niż wskazane poniżej:
1. Tablet w kolorze niejaskrawym (np. czarny, szary, granatowy)
2. Ekran dotykowy z rozpoznawaniem wielu punktów dotyku jednocześnie o:
• Przekątnej ekranu – minimum 11,5”,
• Rozdzielczości ekranu – minimum 2000x1200
• Jasności matrycy/ekranu - minimum 400 nit
• Formacie ekranu - 16:10