Bekanntmachung einer Änderung
Änderung eines Vertrags/einer Konzession während der Laufzeit
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
«Προμήθεια εξοπλισμού για την παροχή υπηρεσιών ασύρματης πρόσβασης στους χώρους των ιδρυμάτων» στο πλαίσιο του ΥΕ2 «Υπηρεσίες ασύρματης πρόσβασης στους χώρους των ιδρυμάτων» της Πράξης ΗΦΑΙΣΤΟΣ
Referenznummer der Bekanntmachung: 13539/ΑΣ/02.12.2020
II.1.2)CPV-Code Hauptteil32420000 Netzausrüstung
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)45314300 Kabelinfrastruktur
51300000 Installation von Kommunikationsgeräten
72315100 Datennetzunterstützung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung zum Zeitpunkt des Abschlusses des Vertrags:
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια εξοπλισμού ασύρματης πρόσβασης τελευταίας γενιάς για τους ωφελούμενους Φορείς της Πράξης ΗΦΑΙΣΤΟΣ. Επιπλέον, ο διαγωνισμός περιλαμβάνει συνοδευτικές υπηρεσίες εκπαίδευσης, μελέτης εφαρμογής, εγκατάστασης, παραμετροποίησης και πολυετούς συντήρησης.