Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка Lexmark (Лексмарк) за нуждите на Министерството на финансите
II.1.2)Основен CPV код30125100 Касети с тонер
II.1.4)Кратко описание:
Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка Lexmark (Лексмарк) за нуждите на Министерство на финансите. Съгласно правилата на раздел VIII от сключеното Рамково споразумение № СПОР-1/14.03.2022 г., покани са отправени до тримата рамкови изпълнители, придружени със списъци с артикули, предлагани от съответните изпълнители на най-ниски цени.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Доставка на артикули, описани като прогнозен брой и вид в приложение към изпратената до изпълнителя покана.