Zamawiający nie określił warunku w tym zakresie.
Na wezwanie Zamawiającego Wykonawca zobowiązany jest złożyć następujące dokumenty lub oświadczenia:
2. W celu potwierdzenia spełniania przez wykonawcę warunków udziału w postępowaniu:
W zakresie zdolności technicznej lub zawodowej:
a) wykaz pojazdów dostępnych Wykonawcy w celu wykonania zamówienia publicznego potwierdzającego spełnienie warunku udziału w postępowaniu wraz z informacją o podstawie do dysponowania tymi pojazdami. Wzór wykazu pojazdów stanowi załącznik nr 5 do IDW.
b) Oświadczenie Wykonawcy dotyczące spełniania warunku udziału w postępowaniu.
2. Wadium może być wniesione w:
1) pieniądzu,
2) gwarancjach bankowych,
3) gwarancjach ubezpieczeniowych
4) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 roku o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (Dz. U. z 2023 r. poz. 462).
5. W przypadku wniesienia wadium w formach określonych w punktach 2.2, 2.3 i 2.4 powyżej wykonawca przekazuje zamawiającemu oryginał gwarancji lub poręczenia, w postaci elektronicznej.