II iedaļa: Priekšmets
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Pārvietošanās tehnisko palīglīdzekļu piegāde
II.1.2)Galvenās CPV kods33196200 Palīgierīces invalīdiem
II.1.4)Īss apraksts:
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 4 181 344.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: jā
II.2)Apraksts
II.2.1)Nosaukums:Daļas numurs: 1
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)33196200 Palīgierīces invalīdiem
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
II.2.1)Nosaukums:
Kvadripods (ar palielinātu svara izturību)
Daļas numurs: 2
Staigāšanas rāmis bez riteņiem ar nekustīgu rāmi
Daļas numurs: 3
Staigāšanas rāmis bez riteņiem ar kustīgu rāmi
Daļas numurs: 4
Rollators ar 2 riteņiem bez sēdekļa
Daļas numurs: 5
Rollators ar 2 riteņiem ar sēdekli
Daļas numurs: 6
II.2.1)Nosaukums:Daļas numurs: 7
Rollators ar 4 riteņiem un sēdekli
Daļas numurs: 8
Rollators ar 4 riteņiem un sēdekli (ar palielinātu svara izturību)
Daļas numurs: 9
Rollators ar 4 riteņiem (ar vieglāku svaru)
Daļas numurs: 10
Rollators ar 4 riteņiem (ar apakšdelma balstiem)
Daļas numurs: 11
Pārvietošanas krēsls bērniem ar fiksācijas riņķi
Daļas numurs: 12
Pārvietošanas krēsls bērniem (aktivitāšu)
Daļas numurs: 13
Pārvietošanas galds pieaugušajiem
Daļas numurs: 14
Pārvietošanas galds pusaudžiem
Daļas numurs: 15
Manuālais pavadoņa vadāms riteņkrēsls pieaugušajiem
Daļas numurs: 16
Manuālais pavadoņa vadāms riteņkrēsls pieaugušajiem (ar palielinātu svara izturību)
Daļas numurs: 17
Manuālais pavadoņa vadāms riteņkrēsls bērniem
Daļas numurs: 18
Manuālais pavadoņa vadāms riteņkrēsls bērniem (ar papildaprīkojumu)
Daļas numurs: 19
Manuālais pavadoņa vadāms riteņkrēsls bērniem (ar maināmu muguras leņķi)
Daļas numurs: 20
Bimanuālais riteņkrēsls (bāzes modelis)
Daļas numurs: 21
Bimanuālais riteņkrēsls (bāzes modelis, ar palielinātu svara izturību)
Daļas numurs: 22
Bimanuālais riteņkrēsls ar mugurējo piedziņu pieaugušajiem ar x veida rāmi
Daļas numurs: 23
Bimanuālais riteņkrēsls ar nesalokamu rāmi
Daļas numurs: 24
Bimanuālais riteņkrēsls ar mugurējo piedziņu pieaugušajiem ar nesalokāmu rāmi (ar roku balstiem, stumšanas rokturiem, ar pretapgāšanās riteņiem, ar dalītiem kāju balstiem, ar spilvenu)
Daļas numurs: 25
Bimanuālais riteņkrēsls ar mugurējo piedziņu bērniem (ar x veida rāmi)
Daļas numurs: 26
Bimanuālais riteņkrēsls bērniem ar nesalokāmu rāmi
Daļas numurs: 27
Bimanuālais riteņkrēsls bērniem ar polsterētu muguras balstu un sēdvirsmu, kuri regulējami noteiktā leņķī
Daļas numurs: 28
Bimanuālais riteņkrēsls ar mugurējo piedziņu pieaugušajiem (ar polsterētu muguras balstu un sēdvirsmu, kuri ir regulējami noteiktā leņķī)
Daļas numurs: 29
Bimanuālais riteņkrēsls (personām ar abu kāju amputāciju)
Daļas numurs: 30
Bimanuālais riteņkrēsls (personām ar abu kāju amputāciju, ar palielinātu svara izturību)
Daļas numurs: 31
Bimanuālais vertikalizācijas riteņkrēsls
Daļas numurs: 32
No vienas puses vadāms riteņkrēsls bez piedziņas
Daļas numurs: 33
No vienas puses vadāms riteņkrēsls bez piedziņas (ar palielinātu svara izturību)
Daļas numurs: 34
Elektriskais riteņkrēsls ar rokas vadību, ar asistenta pulti bērniem, ar papildus aprīkojumu
Daļas numurs: 35
Elektriskais riteņkrēsls pieaugušajiem
Daļas numurs: 36
Elektriskais riteņkrēsls ar rokas vadību (ar palielinātu svara izturību)
Daļas numurs: 37
Elektriskais riteņkrēsls pieaugušajiem ar papildaprīkojumu
Daļas numurs: 38
Elektropiedziņas riteņkrēsls ar rokas stūrēšanas sistēmu (elektriskais skuters)
Daļas numurs: 39
Elektriskais skuters (ar palielinātu svara izturību)
Daļas numurs: 40
II.2.1)Nosaukums:Daļas numurs: 41
Mobilais pacēlājs personu pārsēdināšanai
Daļas numurs: 42