Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Furnizare si livrare de material saditor
Referenznummer der Bekanntmachung: 4364349/2021/03
II.1.2)CPV-Code Hauptteil03450000 Erzeugnisse von Forstbaumschulen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Furnizarea de arbori, arbusti si gard viu. Orice operator economic interesat are dreptul de a solicita clarificari sau informatii suplimentare în legatura cu documentatia de atribuire, cu respectarea termenului limita, respectiv 17 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor. In masura in care solicitarile de clarificari sau informatii suplimentare au fost adresate de catre operatorii economici in termenul prevazut, raspunsul autoritatii contractante va fi transmis in a 11-a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Furnizare si livrare arbori
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)03450000 Erzeugnisse von Forstbaumschulen
03452000 Bäume
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Furnizarea si livrarea de arbori. Cantitatile minime si maxime ale acordului cadru, precum si cantitatile minime si maxime care ar putea face obiectul unui contract subsecvent se regasesc in anexa la caietul de sarcini
Furnizare si livrare arbusti
Los-Nr.: 3
03451300 Sträucher
Furnizarea si livrarea de arbusti. Cantitatile minime si maxime ale acordului cadru, precum si cantitatile minime si maxime care ar putea face obiectul unui contract subsecvent se regasesc in anexa la caietul de sarcini
Furnizare si livrare gard viu
Los-Nr.: 4
Furnizarea si livrarea de gard viu. Cantitatile minime si maxime ale acordului cadru, precum si cantitatile minime si maxime care ar putea face obiectul unui contract subsecvent se regasesc in anexa la caietul de sarcini
Los-Nr.: 1