Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Technical Assistance for the Design of Public Space Interventions Connected through Pedestrian Passageways within Wadi Musa and the Petra Archaeological Park
Reference number: AA-010631-001
II.1.2)Main CPV code71400000 Urban planning and landscape architectural services
II.1.4)Short description:
This technical assistance is to support the Petra Development and Tourism Region Authority public space design interventions that are connected through pedestrian passageways within Wadi Musa and the Petra Archaeological Park. The technical assistance is divided in three main activities:
1. public space design consultancy,
2. strategic environmental impact assessment and a heritage/cultural impact assessment,
3. a business plan.
The consultant is required to mobilise an experienced team well versed in working within UNESCO World Heritage sites.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 380 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement: II.2.5)Award criteriaPrice is not the only award criterion and all criteria are stated only in the procurement documents
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Technische Hilfe für die Planung von Interventionen im öffentlichen Raum, die durch Fußgängerpassagen in Wadi Musa und im Archäologischen Park Petra verbunden sind
Referenznummer der Bekanntmachung: AA-010631-001
II.1.2)CPV-Code Hauptteil71400000 Stadtplanung und Landschaftsgestaltung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Diese technische Hilfe dient der Unterstützung den Interventionen für die Gestaltung des öffentlichen Raums durch Petra Development and Tourism Region Authority, die durch Fußgängerpassagen in Wadi Musa und dem Archäologischen Park von Petra verbunden sind. Die technische Hilfe ist in drei Haupttätigkeiten unterteilt:
1. Beratung zur Gestaltung des öffentlichen Raumes,
2. strategische Umweltverträglichkeitsprüfung und eine Kulturerbe-/kulturelle Folgenabschätzung,
3. ein Geschäftsplan.
Der Berater muss ein erfahrenes Team mobilisieren, das sich mit der Arbeit innerhalb der UNESCO-Welterbestätten gut auskennt.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 380 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: II.2.5)ZuschlagskriterienDer Preis ist nicht das einzige Zuschlagskriterium; alle Kriterien sind nur in den Beschaffungsunterlagen aufgeführt
Ajánlati/részvételi felhívás
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Szakmai segítségnyújtás a gyalogjárdákkal összekötött közösségi terek kialakításával kapcsolatos beavatkozások megtervezéséhez a „Wadi Musa és a Petra” régészeti parkban
Hivatkozási szám: AA-010631-001
II.1.2)Fő CPV-kód71400000 Várostervezési és tájrendezési szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
A szakmai segítségnyújtás célja támogatás biztosítása a Petra Development and Tourism Regional Authority („Petra Fejlesztési és Turisztikai Regionális Hatósága”) számára a gyalogjárdákkal összekötött közösségi terek kialakításával kapcsolatos beavatkozásokhoz a „Wadi Musa és a Petra” régészeti parkban. A szakmai segítségnyújtás három fő tevékenységből áll:
1) a közösségi terekkel kapcsolatos tanácsadás;
2) stratégiai környezeti hatásvizsgálat, és örökségi/kulturális hatásvizsgálat;
3) üzleti terv.
A tanácsadónak egy tapasztalt csapatot kell mozgósítania, amely jól ismeri az UNESCO Világörökség részét képező helyszíneket.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrendÉrték áfa nélkül: 380 000.00 EUR
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése: II.2.5)Értékelési szempontokAz ár nem az egyetlen odaítélési kritérium, az összes kritérium kizárólag a közbeszerzési dokumentációban került meghatározásra
Meddelande om upphandling
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1)Upphandlingens omfattning
II.1.1)Benämning på upphandlingen:
Tekniskt stöd för utformning av insatser för det offentliga rummet som är förbundet genom gångvägar inom Wadi Musa och Petra Archaeological Park
Referensnummer: AA-010631-001
II.1.2)Huvudsaklig CPV-kod71400000 Stadsplanering och landskapsvård
II.1.4)Kort beskrivning:
Detta tekniska bistånd avser att stödja the Petra Development and Tourism Region Authority i att utforma åtgärder för projektering av det offentliga rum som är förbundet genom gångvägar för fotgängare i Wadi Musa och Petra Archaeological Park. Det tekniska biståndet är uppdelat i tre huvudverksamheter:
1) Rådgivning avseende utformning av offentliga rum,
2) strategisk miljökonsekvensbedömning och en konsekvensbedömning avseende kulturarv/kultur,
3) en affärsplan.
Konsulten ska mobilisera ett erfaret team som är väl insatt i arbete inom Unescos världsarvsplatser.
II.1.5)Uppskattat totalt värdeVärde exkl. moms: 380 000.00 EUR
II.1.6)Information om delarKontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2)Beskrivning
II.2.4)Beskrivning av upphandlingen: II.2.5)TilldelningskriterierPris är inte det enda upphandlingskriteriet och alla kriterier anges endast i upphandlingsdokumenten