Lieferungen - 563719-2023
Polen-Warschau: Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
2023/S 180-563719
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa jednorazowych i wielorazowych wyrobów medycznych do wysokospecjalistycznych zabiegów medycznych wraz z dzierżawą sprzętu medycznego do Wojskowego Instytutu Medycznego -PIB
Referenznummer der Bekanntmachung: P/094/2023/SZ/WIM – 44/ZP/23
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednorazowych i wielorazowych wyrobów medycznych do wysokospecjalistycznych zabiegów medycznych wraz z dzierżawą sprzętu medycznego do Wojskowego Instytutu Medycznego -PIB. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz. Wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania zamówienia na zasadach i warunkach określonych w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 5 do swz.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Materiały jednorazowego użytku do zabiegów nerkozastępczych wraz z dzierżawą aparatów
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial - PA02
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ.
Materiały jednorazowego użytku do posiadanego przez Zamawiającego morcelatora
Los-Nr.: 3
Wyroby medyczne do posiadanego przez Zamawiającego aparatu EMS Swiss LithoClast Master
Los-Nr.: 6