Dienstleistungen - 563743-2023
Polen-Warschau: Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
2023/S 180-563743
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Usługi związane z koszeniem i wykaszaniem brzegów rzek, cieków i kanałów na terenie RZGW, ZZ Zamość, NW Radzyń Podl. - 3 części.
Referenznummer der Bekanntmachung: LU.ROZ.2710.43.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót utrzymaniowych na zadaniu, p.n.: Usługi związane z koszeniem i wykaszaniem brzegów rzek, cieków i kanałów na terenie RZGW, ZZ Zamość, NW Radzyń Podlaski.
Zakres prac utrzymaniowych na poszczególnych częściach zamówienia został szczegółowo określony w przedmiarach robót opracowanych odrębnie dla każdej części zamówienia.
Teren po zakończeniu robót winien zostać uprzątnięty, pozostawiony wolnym od zanieczyszczeń i pozostałości po robotach konserwacyjnych, natomiast wszelkie uszkodzenia w skarpach rzek lub w gruntach przyległych do koryt rzek powstałe w wyniku użycia przez Wykonawcę w trakcie realizacji robót utrzymaniowych sprzętu mechanicznego naprawione na koszt Wykonawcy.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Roboty utrzymaniowe koryta rzeki Białki w km 0+000-34+480.
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Zakres robót na zadaniu w części 1 obejmuje głównie:
• ręczne wykoszenie porostów ze skarp i z dna cieków;
• mechaniczne koszenie porostów z dna cieków kosiarka pływającą;
• wygrabianie wykoszonych porostów ze skarp i z dna cieków;
• mechaniczne wykaszanie porostów ze skarp rzeki kosiarka bijakową;
• ręczna wycinka krzaków (bez karczowania) wraz z rozdrobnieniem pozyskanego z wycinki materiału poprzez zrąbkowanie;
• mechaniczne hakowanie z dna cieków roślin korzeniących się koparką z osprzętem do hakowania mechanicznego oraz hakowanie ręczne;
• prace porządkowe - usunięcie z koryta rzeki przetamowań powstałych z roślinności, gałęzi i powalonych drzew.
Roboty utrzymaniowe koryta rzeki Bystrzyca Duża w km 11+530-60+790.
Los-Nr.: 2
Zakres robót na zadaniu w części 2 obejmuje głównie:
Roboty utrzymaniowe koryta rzeki Bystrzyca Mała w km 0+000-42+680.
Los-Nr.: 3
Zakres robót na zadaniu w części 3 obejmuje głównie:
• prace porządkowe - usunięcie z koryta rzeki przetamowań powstałych z roślinności, gałęzi i powalonych drzew;