Dienstleistungen - 563754-2023
Polen-Kobierzyce: Schneeräumung
2023/S 180-563754
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zimowe utrzymanie dróg gminnych sprzętem mechanicznym na terenie gminy Kobierzyce.
Referenznummer der Bekanntmachung: RŚZiZP.271.33.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
90620000 Schneeräumung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg gminnych w wielkości ok. 160 km
sprzętem mechanicznym na terenie gminy Kobierzyce.
Szczegółowy opis standardu zimowego utrzymania dróg zawiera Załącznik nr 11 do SWZ. Wykaz dróg gminnych opisany jest w Załączniku nr 12 do SWZ, gdzie:
- drogi oznaczone kolorem zielonym - II standard ZUD,
- pozostałe drogi - III standard ZUD zwiększony o uszorstnienie na odcinkach prostych.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
90630000 Glatteisbeseitigung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: