Lieferungen - 563848-2023
Bulgarien-Stara Zagora: Tragbare Computer
2023/S 180-563848
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Доставка и монтаж на цветни копирни устройства, мулт-н проектор, монитори, настолни компютри, преносими компютри и инверторни климатизатори за нуждите на Община Стара Загора по обособени позиции“
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
30213100 Tragbare Computer
II.1.4)Kurze Beschreibung:
В рамките на настоящата поръчка следва да бъде извършено:
За обособени позиции от 1 до 4 изпълнителите трябва да доставят на Възложителя нови(неупотребявани) компютърни конфигурации, преносими компютри, копирни устройства, мултимедиен проектор, подробно описани в Техническата спецификация към настоящата обществена поръчка.
За обособени позиции от 5 до 7 изпълнителите трябва да доставят и монтират за Възложителя нови(неупотребявани) инверторни климатизатори, подробно описани в Техническата спецификация към настоящата обществена поръчка.
Приложимо за всички обособени позиции:
Участникът трябва да разполага със сервизна база на територията на гр. Стара  Загора, която декларира в техническото си предложение, с посочване на точен адрес на същата.
Участникът трябва да е оторизиран от производителя на техниката, която предлага да я предлага и сервизира.
За доказване на горепосоченото изискване участниците представят заверено копие на оторизационно писмо или други документи.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 25 500.00 BGN
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Обособена позиция № 1 „Доставка на преносим компютър, настолни компютри и монитори за нуждите на Община Стара Загора“
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
За нуждите на Община Стара Загора ще бъдат доставени преносим компютър, настолни компютри и монитори с характеристики, подробно описани в Техническата спецификация към настоящата обществена поръчка.
Обособена позиция № 2 „Доставка на мултимедиен проектор за нуждите на Община Стара Загора“
Los-Nr.: 2
38652120 Videoprojektoren
За нуждите на Община Стара Загора ще бъде доставен мултимедиен проектор с характеристики, подробно описани в Техническата спецификация към настоящата обществена поръчка.
Обособена позиция № 3 „Доставка на копирни устройства за нуждите на Община Стара Загора“
Los-Nr.: 3
30121100 Fotokopierer
За нуждите на Община Стара Загора ще бъдат доставени копирни устройства с характеристики, подробно описани в Техническата спецификация към настоящата обществена поръчка.
Обособена позиция № 4 „Доставка на преносими компютъри с чувствителни на допир дисплеи за нуждите на Община Стара Загора“ по проект : BG05SFOP001-4.007-0006-C02 „Осигуряване функционирането на Областен информационен център Стара Загора през периода 2022-2023” по ОП Добро управление, BG05SFOP001-4.007 - Осигуряване функционирането на националната мрежа от областни информационни центрове 2022-2023
Los-Nr.: 4
За нуждите на Община Стара Загора ще бъдат доставени преносими компютъри с чувствителни на допир дисплеи с характеристики, подробно описани в Техническата спецификация към настоящата обществена поръчка.
Обособена позиция № 5 „Доставка и монтаж на колонен тип инверторен климатизатор за нуждите на Община Стара Загора“
Los-Nr.: 5
39717200 Klimageräte
За нуждите на Община Стара Загора ще бъде доставен колонен тип инверторен климатизатор с характеристики, подробно описани в Техническата спецификация към настоящата обществена поръчка.
Обособена позиция № 6 „Доставка и монтаж на сплит инверторни климатизатори за стенен монтаж за нуждите на Община Стара Загора“
Los-Nr.: 6
За нуждите на Община Стара Загора ще бъдат доставени сплит инверторни климатизатори  за стенен монтаж с характеристики, подробно описани в Техническата спецификация към настоящата обществена поръчка.
Обособена позиция № 7 „Доставка и монтаж на сплит инверторни климатизатори за стенен монтаж за нуждите на Община Стара Загора“
Los-Nr.: 7