Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dodávky krevních vaků a zápůjčka lisů na krevní vaky
Referenznummer der Bekanntmachung: VZ23096
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33141613 Blutbeutel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem veřejné zakázky je:
1. Opakovaná průběžná dodávka krevních vaků
2. Bezplatná výpůjčka 3 ks lisů na krevní vaky pro Transfuzní oddělení Ústavu hematologie a krevní transfuze