Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Biojätteiden siirtokuljetukset
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90512000 Transport von Haushaltsabfällen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Biojätteen siirtokuljetukset Savonlinnasta Mikkeliin. Biojätteen siirtokuormausasemalta (Savonlinna) biojätteet kuljetetaan Mikkeliin Kierrätysyhtiö Rippeen omilla biojätteen kattolavakonteilla. Tarkemmin työn sisältö hankinta-asiakirjoissa.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)90512000 Transport von Haushaltsabfällen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Kierrätysyhtiö Rippeen kattolavakonteilla biojätteen siirtokuljetukset Savonlinnasta Mikkeliin.