II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zimowe utrzymanie dróg powiatowych położonych na terenie Powiatu Warszawskiego Zachodniego w sezonie zimowym 2023/2024
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP-12/2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90630000 Glatteisbeseitigung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych o długości około 157 295 mb położonych na terenie Powiatu Warszawskiego Zachodniego w sezonie zimowym 2023/2024.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für nur ein Los
Maximale Anzahl an Losen, die an einen Bieter vergeben werden können: 1
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Rejon I (Część 1 zamówienia)
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)90630000 Glatteisbeseitigung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Zakres obejmuje odśnieżanie na obszarze Powiatu Warszawskiego Zachodniego z 17 odcinkami dróg o łącznej długości 67 413 mb położony na terenie:
1. gminy Kampinos,
2. gminy Błonie bez północno – wschodniej części, na północ od drogi krajowej nr 92 i na wschód od drogi wojewódzkiej nr 579,
3. zachodniej części gminy Leszno, na zachód od drogi wojewódzkiej nr 579.
Rejon II (Część 2 zamówienia)
Los-Nr.: 2
Zakres obejmuje odśnieżanie na obszarze Powiatu Warszawskiego Zachodniego z 10 odcinkami dróg o łącznej długości 36 529 mb położony na terenie:
1. wschodniej części gminy Leszno, na wschód od drogi wojewódzkiej nr 579,
2. północno –zachodniej części gminy Ożarów Mazowiecki, na północ od drogi krajowej nr 92 i na zachód od drogi wojewódzkiej nr 718,
3. zachodniej części gminy Stare Babice, na zachód od drogi wojewódzkiej nr 718.
Rejon III (Część 3 zamówienia)
Los-Nr.: 3
Zakres obejmuje odśnieżanie na obszarze Powiatu Warszawskiego Zachodniego z 14 odcinkami dróg o łącznej długości 54 601 mb (w tym dodatkowe 3 przejazdy dla odcinka 605 mb drogi dwujezdniowej oraz przejazd na wiadukcie nad A2 długości około 403mb) położony na terenie:
1. gminy Łomianki,
2. gminy Izabelin,
3. wschodniej części gminy Stare Babice, na wschód od drogi woj. nr 718,
4. wschodniej części gminy Ożarów Mazowiecki, na wschód od drogi woj. nr 718. Obejmuje wiadukt nad torami PKP w m. Jawczyce długości około 830mb oraz wiadukt nad A2 długości około 403mb.