Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dodávka plně digitálního RTG přístroje pro urologii včetně pozáručního servisu.
Referenznummer der Bekanntmachung: Z015/2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33111000 Röntgengeräte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Dodávka jednoho kusu plně digitálního RTG přístroje pro urologii a poskytování záručního, pozáručního a mimozáručního servisu.