Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Usługa sprzątania pomieszczeń
Referenznummer der Bekanntmachung: Ol.240.1773.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90910000 Reinigungsdienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usługi sprzątania pomieszczeń użytkowanych przez POLREGIO S.A. Warmińsko-Mazurski Zakład w Olsztynie.